ks. Artur Godnarski

ks. Artur Godnarski kap艂an diecezji zielonog贸rsko鈥揼orzowskiej,
asystent Katolickiego Stowarzyszenia w S艂u偶bie Nowej Ewangelizacji Wsp贸lnota 艣w. Tymoteusza .

Ks. Artur jest zaanga偶owany w inicjatyw臋 鈥濸rzystanek Jezus鈥 zapocz膮tkowany w 1999 roku przez Wsp贸lnot臋 艣w. Tymoteusza na pro艣b臋 bp. Edwarda Dajczaka, jako kontynuacja towarzyszenia m艂odym na koncertach rockowych podczas 鈥濲arocina鈥; 鈥濺eggae nad Wart膮鈥 i wreszcie 鈥濸rzystanku Woodstock鈥. Cieszy si臋 od samego pocz膮tku poparciem Episkopatu Polski. Corocznie gromadzi do tysi膮ca m艂odych, kt贸rzy w艣r贸d swoich r贸wie艣nik贸w pe艂ni膮 pos艂ug臋 ewangelizacyjn膮. Opiera si臋 na wielkim zrywie m艂odych chrze艣cijan, ich spontaniczno艣ci i pomys艂owo艣ci, by dzieli膰 si臋 z m艂odymi kt贸rzy nie spotkali na swojej drodze 偶ycia zmartwychwsta艂ego Jezusa, do艣wiadczeniem 偶ywego Boga.

MEDIA