Parafia p.w Milosierdzia Bożego, Brzeg

EMMANUEL Brzeg
Brzeg, parafia p.w Milosierdzia Bożego, ul. ks. K. Makarskiego 49.

18.06.2013 r. zapraszamy wszystkich, wierzących i niewierzących

• rozpoczęcie - godz 15.00 - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem Najświętszego Sakramentu, czytanie dużych fragmentów  Dzienniczka św Faustyny
  • godz 15.45-17.00 -  rozesłanie po dwie osoby w kluczowe miejsca miasta i modlitwa za włodarzy, pracowników i działalność tych instytucji,
  • godz 17.00 - 17.45 - Spotkanie z Biblią: głośne recytowanie fragmentów Pisma świętego przez wspólnotę Kręgu Biblijnego w wielu miejscach parafii, (wokół kościoła, na parkingu, osiedlu) i rozmowy z zainteresowanymi.
  • godz 18.00 - Msza Święta z oprawą liturgiczna przygotowaną przez wspólnotę "Emmanuel"
  • godz 18.45 - 22.00 - Wielki Piknik Ewangelizacyjny, z udziałem różnych katolickich wspólnot, grup modlitewnych i organizacji (Schronisko Brata Alberta z Pępic, Kręgi Biblijne, Stowarzyszenie Szkół Katolickich, Caritas i inne), wspólna modlitwa uwielbienia, świadectwa wiary, pantomima, scenki biblijne itp. Również zapraszamy do naszych punktów informacyjno - edukacyjnych (Poradnictwo Rodzinne, Caritas, rozmowy z kapłanami)